Ile kosztuje przeprowadzka do innego miasta? Ceny w firmach przeprowadzkowych

Planujesz przeniesieni się do innego miasta? W takim przypadku możesz zdecydować się na skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych. Ile kosztują?

Samodzielna przeprowadzka jest możliwa, ale jest czasochłonna i niesie za sobą wysokie ryzyko związane z uszkodzeniem posiadanego mienia. Stąd też coraz więcej osób decyduje się obecnie na korzystanie z usług firm przeprowadzkowych.

Co oferują firmy przeprowadzkowe?

Firma przeprowadzkowa to firma transportowa, która specjalizuje się w przewozie mienia na zlecenie klienta, ale również oferuje kompleksową obsługę dotyczącą przeprowadzek. Dzięki temu może ona wyręczyć swoich klientów w obowiązkach związanych z przeprowadzką do nowej nieruchomości.

 

Firmy zajmujące się obsługą przeprowadzek mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług związanych z przenosinami do nowego lokum – mieszkania, domu, biura.

 

W skład oferty firm przeprowadzkowych wchodzą usługi jak:

  • dostarczenie materiałów do pakowania
  • zapakowanie mienia
  • zabezpieczenie mienia na czas transportu
  • zaniesienie mienia do pojazdu wraz z załadunkiem
  • transport mienia do celu
  • rozładunek mienia oraz jego wniesienia
  • odbezpieczenie na miejscu

 

Dodatkowo wybrane firmy obsługujące przeprowadzki w Krakowie mogą zapewnić swoim klientom inne usługi, między innymi w zakresie magazynowania mienia, jego utylizacji, gdy klient nie chce już z niego skorzystać, sprzątania po przeprowadzce.

 

Kompleksowe przeprowadzki Kraków – wszystkie z powyższych usług dostępne są również w firmach przeprowadzkowych działających w Krakowie.

 

Ile kosztuje przeprowadzka do innego miasta z firmą?

Koszty przeprowadzek z Krakowa lub do Krakowa liczone są indywidualnie na podstawie różnych czynników: ilości mienia do przetransportowania, odległości, a także zakresu usług, w tym liczby pracowników do obsługi przeprowadzki.

 

Za sam transport należy zapłacić od około 2,5 do 3 zł za 1 km, natomiast wtedy, gdy transport ma odbywać się z pomocą dodatkowych pracowników, wtedy koszty wynoszą od około 3 do 4 zł za 1 km. Doliczane są także koszty za załadunek oraz rozładunek. Gdy mienie ma być wyniesione albo wniesione powyżej 3 piętra bez windy, doliczane są także dodatkowe opłaty.

 

Aby sprawdzić, ile kosztuje przeprowadzka, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z paroma firmami prowadzącymi usługi w tym obszarze i poprosić o wykonanie indywidualnej wyceny.

Dodaj komentarz