Jachty na Chorwacji – idealny wybór dla całej rodziny

Chorwacja to idealny kraj dla wielbicieli sportów wodnych – także dla osób, które planują wypoczynek na jachtach.

Dla osób uwielbiających jachty Chorwacja to raj na ziemi. Ciepłe wody Adriatyku zachęcają nie tylko do kąpieli, ale również do żeglowania. To doskonała propozycja także dla całej rodziny, by spędzić wakacje jedyne w swoim rodzaju.

 

Dlaczego warto wybrać jachty w Chorwacji?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wyczarterowanie jachtu podczas swojego pobytu w Chorwacji. Wśród nich warto wskazać między innymi na:

 

  1. Doskonale utrzymaną flotę – jest rozbudowana i w świetnym stanie technicznym, dlatego może spełnić wymagania każdej osoby poszukującej wygodnego, nowoczesnego zaplecza.
  2. Interesująca linia brzegowa – Chorwacja często określana jest jako „kraj tysiąca wysp”, ponieważ jej linia brzegowa jest tak urozmaicona. Na wielbicieli żeglowania czeka zatem wiele zachwycających zakątków.
  3. Klimat krajów śródziemnomorskich – nie można również zapominać o kapitalnej pogodzie, jaka czeka na osoby, które wybierają się na jachty do Chorwacji. Ciepła woda, wysoka temperatura powietrza, pomyśle wiatry zapewniają udane wakacje.

 

Jak wyczarterować jacht na Chorwacji?

Gdy chodzi o jachty Chorwacja to kraj, gdzie można bez problemu znaleźć wysokiej klasy jachty w przystępnych cenach. Znane porty jachtowe znajdują się w wielu różnych miejscowościach, między innymi w miastach jak Dubrownik, Split, Trogir, Zadar, Pula.

 

W Polsce działa wiele firm, które zajmują się pomocą w czarterowaniu jachtów w Chorwacji, pomagając swoim klientom w wybraniu jachtu oraz w formalnościach związanych z jego wynajmem na dogodnych warunkach. Jacht można wybrać wtedy online, a następnie od razu wykonać jego rezerwację.

 

Czarter jachtów na Chorwacji – cena

Koszty związane z czarterem jachtu w Chorwacji na czas 1 tygodnia rozpoczynają się od około 800 euro, natomiast w przypadku jachtów wyższej klasy mogą one wynosić nawet ponad 2000 euro za ten okres.

 

Z wyczarterowaniem jachtu związane są także dodatkowe koszty, w tym między innymi opłaty eksploatacyjne za gaz, czyszczenie jachtu, pościel, opłaty za paliwo, a także kaucja zwrotna za wynajem jachtu – najczęściej wynosi ona około 1000 euro.

 

Osobom czarterującym jachty Chorwacja zapewnia zatem rozbudowaną ofertę w przystępnych cenach. Wynajem jachtu może być zatem doskonałym sposobem, aby spędzić udane wakacje w Chorwacji razem z całą swoją rodziną.

Dodaj komentarz