Jak kupić alkohol na wesele przez internet?

Słyszałeś o tym, że alkohol na wesele można kupić przez internet? Zobacz, na czym dokładnie polega tego typu zakup i dlaczego warto się na niego zdecydować!

Czy możliwe jest kupno alkoholu online?

Tak, możliwe jest zamówienie tego typu produktów przez internet. Trzeba jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku zakupu alkoholu w sklepach stacjonarnych, może zrobić to jedynie osoba pełnoletnia.

W firmach prowadzących sprzedaż alkoholu online można bardzo łatwo znaleźć różne typy trunków, które mają również atrakcyjne ceny, dlatego też w tym przypadku można również sporo zaoszczędzić.

Do wyboru jest między innymi szeroka gama wódek jak w sklepie https://www.alkoparty.pl/wodki, lecz można również zamawiać inne rodzaje alkoholu, na przykład jak wina, whisky, giny, dlatego też w jednym sklepie można od razu zrobić większe zakupy o wiele wygodniej niż stacjonarnie.

To powoduje, że obecnie coraz więcej osób kupuje alkohol online – także wtedy, gdy planuje się przyjęcie weselne.

Alkohol na wesele – dlaczego warto zamówić go online?

Zamówienie alkoholu na imprezę przez internet ma wiele zalet, co powoduje, że taka metoda jest obecnie bardzo popularna.

Przede wszystkim warto wskazać na wygodę, ponieważ nie trzeba wtedy dojeżdżać do sklepów stacjonarnych samodzielnie. Można też łatwo sprawdzić przez internet ceny alkoholi w wielu sklepach i wybrać tak, który ma najniższą cenę. Dla oszczędnych jest to zatem bardzo dobry wybór, ponieważ mogą oni wtedy zaoszczędzić zarówno na kupnie trunków, jak i na dojazdach.

Jak wspomniano wcześniej, kupno alkoholu przez internet również daje dostęp do wielu różnych trunków, dlatego też można bez problemów skompletować cały zestaw różnych typów alkoholi na wesele.

Co więcej, wiele sklepów, na przykład wspomniany sklep Alkoparty, może również odebrać zwrot od klienta w przypadku, gdy nie wykorzystali całego kupionego alkoholu. Dzięki temu można odzyskać część środków.

Jak kupić alkohol w internecie?

W celu jego zamówienia należy wejść na stronę sprzedawcy, zapoznać się z asortymentem, a następnie wypełnić formularz zamówienia online lub też zadzwonić pod podany numer. Niektóre firmy mają również własne sklepy online, gdzie można bardzo łatwo złożyć zamówienie na wybrane trunki.

W przypadku kupna alkoholu online dostawa może następować na dwa sposoby. Pierwsza metoda polega wtedy na wybraniu transportu własnego sprzedawcy. Wtedy dowozi on alkohol do klienta w danym obszarze. Druga opcja polega na wysyłce kurierskiej, przy czym może być ona bardziej niebezpieczna, ponieważ istnieje większe ryzyko uszkodzenia butelek.

Warto pamiętać o tym, że sklep może również zastosować limit minimalnego zamówienia, na przykład w liczbie kilkudziesięciu butelek alkoholu, aby można było złożyć w nim zamówienie online z dostawą. Należy więc zapoznać się z regulaminem sklepu.

 

One Reply to “Jak kupić alkohol na wesele przez internet?”

 1. Od siebie nie polecam organizacji wesela bezalkoholowego. Z perspektywy fotografa. Na weselach bezalkoholowych wygląda to tak:
  -co chwilę jakaś grupka wychodzi po flachę
  -jak najbliższy punkt z alko jest daleko, to grupki są duże i znikają na długo
  -spożycie alkoholu jest jeszcze mniej kontrolowane
  -nawet osoby pijące kulturalnie upiją się szybciej, bo będą pić szybko i ukradkiem, by np. “nie urazić” młodych
  -wesele bez alkoholu w oczach gości zawsze jest takie trochę na nie
  -nawet jeśli żyjecie w przekonaniu, że “nasi goście potrafią się bawić dobrze bez alkoholu”, to rozwieję wątpliwości – nie potrafią. Początek będzie sztywny, przegadany i bardzo wolno będzie się rozkręcać.
  -nie chcecie, nie pijcie, o gości należy zadbać

Dodaj komentarz