Pośrednictwo nieruchomości – co możesz zyskać, korzystając z pomocy pośrednika?

Biura pośrednictwa nieruchomości oferują swoim klientom pełną obsługę związaną z transakcjami. Co można zyskać, wybierając ich usługi?

 

Pośrednictwo nieruchomości kojarzone jest często z dodatkowymi kosztami. Jednak opłata pozwala na skorzystanie z szerokiej gamy usług, które pozwalają na łatwiejsze kupowanie, sprzedawanie i wynajmowanie nieruchomości. Kiedy warto skorzystać z oferty biura nieruchomości? Co można zyskać, wybierając usługi pośrednika?

Czym zajmują się biura pośrednictwa nieruchomości?

Biuro czy agencja pośrednictwa nieruchomości zajmuje się prowadzeniem transakcji nieruchomości, łącząc ze sobą strony – kupujących i sprzedających, wynajmujących i najemców.

 

W biurach pośrednictwa nieruchomości w Krakowie oraz w innych miastach w Polsce można skorzystać z kompleksowej obsługi, która obejmuje czynności związane z transakcją, w tym promocję nieruchomości, wyszukanie odpowiedniej oferty, zajęcie się sprawami formalnymi związanymi z zakupem albo najmem.

 

Kompleksowa obsługa oferowana przez biura nieruchomości pozwala na łatwiejsze prowadzenie transakcji, a także niesie ze sobą szereg korzyści każdej ze stron, co powoduje, że obecnie korzysta z niej wiele osób.

 

Zakres usług biur nieruchomości:

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży albo najmu, w tym wykonanie zdjęć, home staging,
  • Napisanie ogłoszenia nieruchomości i jego publikacja w różnych serwisach,
  • Wyszukiwanie klientów w bazach,
  • Obsługa klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty, w tym odpowiadanie na pytania, oprowadzanie po nieruchomości,
  • Przygotowanie umowy kupna / sprzedaży nieruchomości lub umowy najmu,
  • Umówienie spotkania w kancelarii notarialnej,
  • Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości w księgach wieczystych,
  • Usługi innych specjalistów, między innymi doradcy kredytowego, rzeczoznawcy, prawnika, projektanta wnętrz.

 

Profesjonalne biuro pośrednictwa nieruchomości Kraków wszystkie z powyższych usług dostępne są w krakowskich biurach pośredników.

 

Jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z biurem nieruchomości?

Osobom zainteresowanym skorzystaniem z usług w punktach jak biuro pośrednictwa nieruchomości Kraków zapewnia dostęp do usług na najwyższym poziomie, a także szereg wynikających z nich korzyści.

 

Dla klientów korzystających z pomocy biura jego wsparcie to przede wszystkim większy komfort i bezpieczeństwo, ale również oszczędność czasu. Ponadto dzięki wsparciu pośrednika nieruchomość można sprzedać lub wynająć szybciej oraz w korzystnej cenie.

Dodaj komentarz